Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Novinky

Mauting vystavuje na veletrhu PROCESS EXPO v Chicagu

NovinkyMauting vystavuje na veletrhu PROCESS EXPO v Chicagu
Mezinárodní veletrh potravinářských strojů a zařízení PROCESSEXPO CHICAGO je pro  MAUTING příležitostí, jak se prezentovat na americkém trhu přes svého distributora, firmu ULTRASOURCE. Veletrh proběhne od 19 - 22 září 2017 v Chicagu. Vystavovat zde budeme udírenskou komoru UKM 2001.E v moderním designu SMART.

Napsali o nás - Odborný časopis MASO 4/2017

NovinkyNapsali o nás - Odborný časopis MASO 4/2017
Nové směry v oblasti zpracování trvanlivých  fermentovaných masných výrobků, článek který vyšel ve vydání 4/2017, čtěte více...

AGROPRODMASH Moskva 2017

NovinkyAGROPRODMASH Moskva 2017

Zúčastníme se  mezinárodního veletrhu potravinářských strojů a zařízení AGROPRODMASH který se uskuteční 9 - 13 října 2017,  Expocentrum Moskva / Rusko.


inovace řídících systémů

Novinkyinovace řídících systémů
Mauting inovoval řídící systémy M2015 a M2016, od září 2017 budou zákazníkům standardně instalovány na všechna zařízení.

PolagraTech 2017 Poznaň / Polsko

NovinkyPolagraTech 2017 Poznaň / Polsko

Mauting  se zúčastní mezinárodního veletrhu potravinářských strojů a zařízení POLAGRA-TECH, který se uskuteční 25.-28. září 2017 v Poznani / Polsko. Pavilon 5, stánek 136.


Slavíme 25 let!

NovinkySlavíme 25 let!
This year we celebrate 25 years of our activity. Thanks to the rich experience, we have gained during this time, we have become the sought-after supplier of the technological solutions for meat and smoke meat industry. We have already sold more over 4000 pcs of smoking chambers and 250 pcs of air conditioned chambers to our clients.

Mauting píše o inovaci udírny v časopise MSP magazine

NovinkyMauting  píše o inovaci udírny v časopise MSP magazineNews form Recent Issue of MSP Magazine - Innovated Smoking chambers UKMH with Horizontal air Flowing.

INOVOVANÁ UDÍRENSKÁ KOMORA MAUTING S HORIZONTÁLNÍM PROUDĚNÍM

NovinkyINOVOVANÁ UDÍRENSKÁ KOMORA MAUTING S HORIZONTÁLNÍM PROUDĚNÍM
Novinka spočívá  ve využití vertikálních štěrbin pro zajištění optimálního, plně horizontálího proudění vzduchu.  Díky vertikálním štěrbinám  je možné použít vozík  s téměř libovolným počtem pater, bez nutnosti nastavování štěrbin. Velkoplošný vstup vzduchu pomáhá eliminovat rozdíly opracování výrobků na kraji a ve středu vozíku, čtěte více..

Univerzální miniklimakomora - novinka firmy Mauting

NovinkyUniverzální miniklimakomora - novinka firmy Mauting
KMU Mini je nejlepší volbou pro řemeslnou výrobu uzenin v malých provozovnách, která zabezpečuje proces zakuřování, dozrávání, sušení a skladování  trvanlivých  masných výrobků.