Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Novinky

Inovace dveří v komorách MAUTING

NovinkyInovace  dveří v komorách MAUTING
Vývojové oddělení nyní pracuje na inovaci dvoukřídlých dveří, nový způsob zavěšení a utěsnění dveří tak více dbá na praktičnost a  funkčnost. Našim zákazníkům  přinášíme  vylepšení také gilotinových dveří, kde pneumatický způsob pohonu nahrazujeme elektromechanickým způsobem.

ANUGA 2018 / Kolín nad Rýnem

NovinkyANUGA 2018 / Kolín nad Rýnem
Mauting  se zúčastní mezinárodního veletrhu potravinářských strojů a zařízení ANUGA-FOODTEC, který se uskuteční 20.-23.března 2018 v Kolíně nad Rýnem/ Německo.  Pavilon 9.1, stánek E-098.

25 let značky Mauting

Novinky25 let značky Mauting
Když se v roce 1992 na jihu Moravy začala psát historie firmy Mauting, asi jen málo kdo tušil, že po 25 letech své existence bude patřit mezi nejúspěšnější  firmy v oblasti výroby strojů pro zpracování masa, čtěte více...

inovace řídících systémů

Novinkyinovace řídících systémů
Mauting inovoval řídící systémy M2015 a M2016, od září 2017 budou zákazníkům standardně instalovány na všechna zařízení.

Mauting píše o inovaci udírny v časopise MSP magazine

NovinkyMauting  píše o inovaci udírny v časopise MSP magazineNews form Recent Issue of MSP Magazine - Innovated Smoking chambers UKMH with Horizontal air Flowing.

Univerzální miniklimakomora - novinka firmy Mauting

NovinkyUniverzální miniklimakomora - novinka firmy Mauting
KMU Mini je nejlepší volbou pro řemeslnou výrobu uzenin v malých provozovnách, která zabezpečuje proces zakuřování, dozrávání, sušení a skladování  trvanlivých  masných výrobků.