Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Novinky

FOODTECH Barcelona

NovinkyFOODTECH Barcelona
Mauting se zúčastní mezinárodního veletrhu potravinářských strojů a zařízení FOODTECH Barcelona , který se uskuteční 8. - 11. května 2018 v Barceloně / Španělsko. Reprezentovat  nás bude distributor Dordal, S.A. na stánku C301, pavilon 4.

ANUGA 2018 / Kolín nad Rýnem

NovinkyANUGA 2018 / Kolín nad Rýnem
Rádi bychom Vám poděkovali, že jste si udělali čas a navštívili náš stánek na veletrhu ANUGA FoodTec 2018 v Kolíně nad Rýnem. Bylo nám potěšením se s Vámi sejít a vyměnit si zkušenosti a názory.

Inovace dveří v komorách MAUTING

NovinkyInovace  dveří v komorách MAUTING
Vývojové oddělení nyní pracuje na inovaci dvoukřídlých dveří, nový způsob zavěšení a utěsnění dveří tak více dbá na praktičnost a  funkčnost. Našim zákazníkům  přinášíme  vylepšení také gilotinových dveří, kde pneumatický způsob pohonu nahrazujeme elektromechanickým způsobem.

Napsali o nás - Odborný časopis MASO 1/2018

NovinkyNapsali o nás - Odborný časopis MASO 1/2018
Vysoká úroveň  prezentovaných technologií a zařízení, rozhovor s Ing. Josefem Grégrem, jednatelem společnosti, článek který vyšel ve vydání1/2018, čtěte více...

inovace řídících systémů

Novinkyinovace řídících systémů
Mauting inovoval řídící systémy M2015 a M2016, od září 2017 budou zákazníkům standardně instalovány na všechna zařízení.

Mauting píše o inovaci udírny v časopise MSP magazine

NovinkyMauting  píše o inovaci udírny v časopise MSP magazineNews form Recent Issue of MSP Magazine - Innovated Smoking chambers UKMH with Horizontal air Flowing.

Univerzální miniklimakomora - novinka firmy Mauting

NovinkyUniverzální miniklimakomora - novinka firmy Mauting
KMU Mini je nejlepší volbou pro řemeslnou výrobu uzenin v malých provozovnách, která zabezpečuje proces zakuřování, dozrávání, sušení a skladování  trvanlivých  masných výrobků.