Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Novinky

25 let značky Mauting

Novinky25 let značky Mauting
Když se v roce 1992 na jihu Moravy začala psát historie firmy Mauting, asi jen málo kdo tušil, že po 25 letech své existence bude patřit mezi nejúspěšnější  firmy v oblasti výroby strojů pro zpracování masa, čtěte více...

Napsali o nás - Odborný časopis MASO 4/2017

NovinkyNapsali o nás - Odborný časopis MASO 4/2017
Nové směry v oblasti zpracování trvanlivých  fermentovaných masných výrobků, článek který vyšel ve vydání 4/2017, čtěte více...

inovace řídících systémů

Novinkyinovace řídících systémů
Mauting inovoval řídící systémy M2015 a M2016, od září 2017 budou zákazníkům standardně instalovány na všechna zařízení.

Slavíme 25 let!

NovinkySlavíme 25 let!
This year we celebrate 25 years of our activity. Thanks to the rich experience, we have gained during this time, we have become the sought-after supplier of the technological solutions for meat and smoke meat industry. We have already sold more over 4000 pcs of smoking chambers and 250 pcs of air conditioned chambers to our clients.

Mauting píše o inovaci udírny v časopise MSP magazine

NovinkyMauting  píše o inovaci udírny v časopise MSP magazineNews form Recent Issue of MSP Magazine - Innovated Smoking chambers UKMH with Horizontal air Flowing.

INOVOVANÁ UDÍRENSKÁ KOMORA MAUTING S HORIZONTÁLNÍM PROUDĚNÍM

NovinkyINOVOVANÁ UDÍRENSKÁ KOMORA MAUTING S HORIZONTÁLNÍM PROUDĚNÍM
Novinka spočívá  ve využití vertikálních štěrbin pro zajištění optimálního, plně horizontálího proudění vzduchu.  Díky vertikálním štěrbinám  je možné použít vozík  s téměř libovolným počtem pater, bez nutnosti nastavování štěrbin. Velkoplošný vstup vzduchu pomáhá eliminovat rozdíly opracování výrobků na kraji a ve středu vozíku, čtěte více..

Univerzální miniklimakomora - novinka firmy Mauting

NovinkyUniverzální miniklimakomora - novinka firmy Mauting
KMU Mini je nejlepší volbou pro řemeslnou výrobu uzenin v malých provozovnách, která zabezpečuje proces zakuřování, dozrávání, sušení a skladování  trvanlivých  masných výrobků.