• +420 519 352 761-3
    info@mauting.com
  • Mikulovská 362,
    Valtice, Czech Republic
contact-banner-image
blog-image
Úspěšný projekt v Bosně a Hercegovině
Výrobce masných výrobků zvolil pro svou produkci zařízení Mauting, když v roce 2021 jsme spustili do provozu komplex udírenských komor a letos v létě dokončili instalaci  klimakomor. Jedná se o zákazníka v Bosně a Hercegovině ve městě Vršani, jehož hlavním produktem jsou tradiční uzené krkovičky, klobásy, slanina, párky a podobné výrobky.
Nejdříve proběhla instalace komplexu čtyř udírenských komor UKM 2003 s kombinovaným ohřevem (elektřina a pára). Pro uzení zákazník zvolil použití tekutého kouře, kdy zbarvení a aromatizace probíhá  pomocí aerosolu a z komory neodchází žádné škodlivé emise.
Letos v létě jsme do provozu spustili dvě zakuřovací klimakomory KMZ pro 54 vozíků a se systémem proudění vzduchu DAF1 určené pro fermentaci . Pro sušení výrobků jsme instalovali  dozrávací klimakomory KMD pro 189 vozíků s nejmodernějším systémem prodění vzduchu CrossFlow.
Všechna Mauting zařízení byla navržena dle konkrétních požadavků zákazníka, tak aby splňovala kapacitní a kvalitativní potřeby tohoto výrobce masa a masných výrobků.

 

Zpět