Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Malé provozy

Miniklimakomory KMU MINI

Univerzální miniklimakomra KMU MINI - profesionální pomocník pro malé řeznictví, restaurace a prodejny, jenž je určena pro první i druhou fázi fermentace u tepelně neopracovaných trvanlivých masných výrobků, nebo sušení u tepelně opracovaných trvanlivých masných výrobků. Zabezpečuje procesy: start fermentace, fermentace, zakuřování, sušení a skladování trvanlivých  masných výrobků.

Zjistit více

Udírenské komory UKM Classic

Univerzální profesionál. Udírenská komora UKM Classic je určena pro průmyslovou i řemeslnou výrobu uzenin. Umožňuje provádět automatické tepelné opracování uzenářských výrobků, jako červenání, prohřívání, sušení, uzení, vaření, pečení a sprchování bez další manipulace.

Zjistit více

Pečicí komora PKM Classic

Pečící komora je zařízení, které umožňuje automatický proces tepelného opracování pečením i vařením .  Slouží k tepelnému opracování všech typů výrobků až do teploty 220 °C. Zařízení jsou vhodná také pro opracování šunky a podobných výrobků ve formách nebo v nepropustných obalech.


Zjistit více

Pečící komora PKMH Horizontal

Pečící komora je zařízení, které umožňuje automatický proces tepelného opracování pečením i vařením .  Slouží k tepelnému opracování všech typů výrobků až do teploty 220 °C. Zařízení jsou vhodná také pro opracování šunky a podobných výrobků ve formách nebo v nepropustných obalech. Komora je vybavena horizontálními štěrbinami pro optimální rozložení teplot a proudění vzduchu.


Zjistit více

Udírenské komory UKMH Horizontal

Udírenská komora s horizontálním prouděním je zařízení, které umožňuje tepelné opracování uzenářských výrobků zejména na roštech v teplotním rozsahu, tj. červenání, prohřívání, sušení, uzení a vaření bez další manipulace. Komory jsou vhodné pro tepelné opracování všech typů výrobků, jako např.: párků, klobásů, špekáčků, salámů, masa, drůbeže, ryb, sýrů, atd.

Zjistit více

Pečicí komora PKM Roto

Pečicí komora MAUTING PKM Roto s rotací vozíku. Slouží k tepelnému opracování všech typů výrobků až do teploty 300°C. Jsou vhodné zejména k opracování výrobků na roštech. Rotace vozíku zabezpečuje rychlejší a rovnoměrnější prohřívání výrobku, čímž se zkracuje čas tepelného opracování a snižují náklady na energii. Tepelné opracování (tj. pečení, červenání, prohřívání a vaření) probíhá plně automaticky bez potřeby další manipulace.
 
Vyrábějí se ve dvou provedeních:
  • Horkovzdušně PKM Roto HA - stropní umístění topení nad vozíkem
  • Konvektomatické PKM Roto RH - boční umístění topení podél 2 stran vozíku

Zjistit více

Udírenské komory UKM Compact

Udírenská komora UKM Compact. je určena pro řemeslnou výrobu uzenin v malých provozovnách, velkokuchyních a restauračních provozech. UKM COMPACT umožňuje provádět automatické tepelné opracování uzenářských výrobků, jako červenání, prohřívání, sušení, uzení, uzení studeným kouřem, vaření a pečení.

Zjistit více

Udírenské komory UKM Junior

Udírenská komora UKM Junior je určena pro řemeslnou výrobu uzenin v malých provozovnách, velkokuchyních a restauračních provozech. Udírna UKM JUNIOR  umožňuje provádět automatické tepelné opracování uzenářských výrobků, jako prohřívání, sušení, uzení, uzení studeným kouřem, vaření a pečení do teploty 160°C.

Zjistit více

Varná komora VKMH Horizontal

Varná komora je zařízení, které umožňuje automatický proces tepelného opracování vařením. Horizontální varná komora je vybavena štěrbinami pro zajištění optimálního proudění oběhového vzduchu a rozložení teplot. Zařízení jsou vhodná pro opracování šunky a podobných výrobků ve formách nebo v nepropustných obalech.

Zjistit více

Zchlazovací komory ZKM

Jsou určeny pro průmyslovou výrobu k intenzívnímu zchlazování uzenářských výrobků,uzených ryb a podobných produktů po tepelném opracování.
Zjistit více