Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Restaurace a catering

Miniklimakomory KMU MINI

Univerzální miniklimakomra KMU MINI - profesionální pomocník pro malé řeznictví, restaurace a prodejny, jenž je určena pro první i druhou fázi fermentace u tepelně neopracovaných trvanlivých masných výrobků, nebo sušení u tepelně opracovaných trvanlivých masných výrobků. Zabezpečuje procesy: start fermentace, fermentace, zakuřování, sušení a skladování trvanlivých  masných výrobků.

Zjistit více

Udírenské komory UKM Compact

Udírenská komora UKM Compact. je určena pro řemeslnou výrobu uzenin v malých provozovnách, velkokuchyních a restauračních provozech. UKM COMPACT umožňuje provádět automatické tepelné opracování uzenářských výrobků, jako červenání, prohřívání, sušení, uzení, uzení studeným kouřem, vaření a pečení.

Zjistit více

Udírenské komory UKM Junior

Udírenská komora UKM Junior je určena pro řemeslnou výrobu uzenin v malých provozovnách, velkokuchyních a restauračních provozech. Udírna UKM JUNIOR  umožňuje provádět automatické tepelné opracování uzenářských výrobků, jako prohřívání, sušení, uzení, uzení studeným kouřem, vaření a pečení do teploty 160°C.

Zjistit více

Varné vany VVM

Varná vana slouží k vaření masných výrobků ponořených ve vodě. Je určena pro průmyslovou výrobu, řemeslnou výrobu a velkokuchyně. Vyznačuje se úsporným a spolehlivým provozem, automatickou regulací, promyšlenou konstrukcí, vysokou kvalitou, dobrou tepelnou izolací a dokonalým designem. Zákazník má možnost výběru mezi klasickou a kruhovou varnou vanou. Kruhová vana s míchadlem zespodu přináší řadu výhod, mezi něž patří její skladnost a lepší přístup do pracovního prostoru. Tepelně izolované víko zabezpečí úsporu energie. Inovační řešení přináší možnost cyklování se změnou otáčení a snadnou výměnu míchadla.

Zjistit více