Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Vařené trvanlivé

Miniklimakomory KMU MINI

Univerzální miniklimakomra KMU MINI - profesionální pomocník pro malé řeznictví, restaurace a prodejny, jenž je určena pro první i druhou fázi fermentace u tepelně neopracovaných trvanlivých masných výrobků, nebo sušení u tepelně opracovaných trvanlivých masných výrobků. Zabezpečuje procesy: start fermentace, fermentace, zakuřování, sušení a skladování trvanlivých  masných výrobků.

Zjistit více

Udírenské komory UKM Classic

Univerzální profesionál. Udírenská komora UKM Classic je určena pro průmyslovou i řemeslnou výrobu uzenin. Umožňuje provádět automatické tepelné opracování uzenářských výrobků, jako červenání, prohřívání, sušení, uzení, vaření, pečení a sprchování bez další manipulace.

Zjistit více

Udírenské komory UKM Central

Udírenská komora UKM Central umožňuje tepelné opracování uzených výrobků v teplotním rozsahu od 40°C do 110°C. Všechny kroky tohoto procesu tj. červenání, prohřívání, sušení, uzení a vaření probíhají automaticky bez potřeby jakékoliv další manipulace mezi jednotlivými kroky.

Zjistit více

Udírenské komory UKMH Horizontal

Udírenská komora s horizontálním prouděním je zařízení, které umožňuje tepelné opracování uzenářských výrobků zejména na roštech v teplotním rozsahu, tj. červenání, prohřívání, sušení, uzení a vaření bez další manipulace. Komory jsou vhodné pro tepelné opracování všech typů výrobků, jako např.: párků, klobásů, špekáčků, salámů, masa, drůbeže, ryb, sýrů, atd.

Zjistit více

Varná komomora VKM

Varná komora je zařízení, které umožňuje automatický proces tepelného opracování vařením. Zařízení jsou vhodná pro opracování šunky a podobných výrobků ve formách nebo v nepropustných obalech. Na přání zákazníka mohou být vybaveny silnějšími panely a vyšším výkoenm pro teploty nad 160ºC, což umožňuje její využití k pečení výrobků. Varná komora přináší možnost zchlazování výrobků, pokud je zařízení vybaveno srpchou.

Zjistit více

Varná komora VKMH Horizontal

Varná komora je zařízení, které umožňuje automatický proces tepelného opracování vařením. Horizontální varná komora je vybavena štěrbinami pro zajištění optimálního proudění oběhového vzduchu a rozložení teplot. Zařízení jsou vhodná pro opracování šunky a podobných výrobků ve formách nebo v nepropustných obalech.

Zjistit více

Varnězchlazovací komory VZKM

Jsou určeny pro průmyslovou i řemeslnou výrobu. Jedná se kombinaci varné komory s parním topením a zchlazovací komory. Umožňují vaření s následným intenzívním zchlazením bez manipulace s výrobkem. Varnězchlazovací zařízení je vhodné pro tepelné opracování šunky nebo podobných uzenářských výrobků. Varnězchlazovací komora zabezpečuje optimální proudění, rychlost a směr a výměnu oběhového vzduchu, což jsou základní předpoklady pro stejnoměrné rozložení teploty a vlhkosti v prostoru.


Zjistit více

Dozrávací komory KMD

Dozrávací komory KMD jsou určeny pro druhou fázi fermetnace u tepelně neopracových trvanlivých masných výrobků nebo pro sušení tepelně opracovaných trvanlivích masných výrobků. Dozrávací komory jsou vhodné pro fermentované výrobky se startovací kulturou, stejně jako pro technologii s GDL nebo klasickou výrobu trvanlivých salámů, klobás, šunky, slaniny a uzených mas. Dozrávací komory zabezpečují procesy dozrávání, sušení a skladování.Klima-komora zabezpečuje optimální proudění, rychlost, směr a výměnu oběhového vzduchu, což jsou základní předpoklady pro stejnoměrné rozložení teploty a vlhkosti v prostoru.

Zjistit více

Kombinovaná sestava tepelného opracování TCI

Umožňují automatický transport vozíků do udírenské nebo varné komory, jejich následný automatický přesun po tepelném opracování ze sekce varné do sekce zchlazovací a po vychlazení následné vyskladnění.


Zjistit více