Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Vinařství

Nerezové nádoby

Nerezové nádoby  jsou vhodné pro skladování vína a jiných nápojů nebo surovin v potravinářském průmyslu (vinařském, mlékárenském, pivovarnickém). Dalším využitím nerezových nádob je skladování tekutin v průmyslu farmaceutickém, kosmetickém a chemickém.


Zjistit více

Rototank

Jedná se o horizontální rmutový tank k míchání, určený k řízenému kvašení. Ovládání míchadla je automatické, při nastavnení doby míchání a doby klidu na ovládacím panelu, je vybaven diplikátorem pro chlazení a pro ohřev. Nespornou výhodou rototanků je jejich malá výška oproti vinifikátoru a jsou proto vhodné i do vinařství s nižšími stropy.


Zjistit více

Vinofikátor

Vinofikátor je určený k řízenému kvašení červeného vína. Proces je řízen mikroprocesorem. Po skončení procesů se dá zařízení na potápění demontovat a nádrž používat na uskladnění vína. Vyrábíme ve třech provedeních - se skrápěním rmutu, na bázi ponořování rmutového koláče pneumatickým válcem a kombinované vinifikátory.


Zjistit více

Ostatní výrobky pro vinaře

Mezi další vinařské výrobky naší firmy patří šnekové dopravníky, násypky na hrozny, transportní ventilátory, obslužné lávky a jiné zařízení dle požadavků zákazníka.
Zjistit více