Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

O firmě

Společnost Mauting s.r.o. byla založena v roce 1992 jako společnost zaměřená na konstrukci, projekci a výrobu potravinářských strojů.

Nosným programem firmy je od prvopočátku výroba udírenských komor a zařízení pro tepelné opracování masa. Zakladatelé firmy měli s tímto oborem mnohaleté zkušenosti z předchozího zaměstnání u firmy, která vyráběla kompletní zařízení pro masný průmysl včetně udíren. Těmito zařízeními byly vybaveny všechny masokombináty v bývalém Československu.

V roce 1993 byl zakoupen výrobní závod v Hlohovci, v němž byla soustředěna veškerá výroba. V roce 1998 byl postaven nový závod ve Valticích, kam bylo přemístěno hlavní sídlo firmy a převeden hlavní výrobní program. V současné době je výroba soustředěna do obou výrobních závodů.

Společnost má vlastní vývojové středisko, konstrukci a projekci. Zařízení firmy Mauting jsou známá a provozována ve více než 60 zemích světa, ve všech kontinentech. V současné době činí export 80 — 85 % roční produkce. Společnost je certifikována systémem kvality jakosti ISO 9001–2008. Realizujeme projekty, které jsou spolufinancovány z prostředků Evropské unie a státního rozpočtu České republiky.