Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Pečené výrobky

Pečicí komora PKM Classic

Pečící komora je zařízení, které umožňuje automatický proces tepelného opracování pečením i vařením .  Slouží k tepelnému opracování všech typů výrobků až do teploty 220 °C. Zařízení jsou vhodná také pro opracování šunky a podobných výrobků ve formách nebo v nepropustných obalech.


Zjistit více

Pečící komora PKMH Horizontal

Pečící komora je zařízení, které umožňuje automatický proces tepelného opracování pečením i vařením .  Slouží k tepelnému opracování všech typů výrobků až do teploty 220 °C. Zařízení jsou vhodná také pro opracování šunky a podobných výrobků ve formách nebo v nepropustných obalech. Komora je vybavena horizontálními štěrbinami pro optimální rozložení teplot a proudění vzduchu.


Zjistit více

Pečicí komora PKM Roto

Pečicí komora MAUTING PKM Roto s rotací vozíku. Slouží k tepelnému opracování všech typů výrobků až do teploty 300°C. Jsou vhodné zejména k opracování výrobků na roštech. Rotace vozíku zabezpečuje rychlejší a rovnoměrnější prohřívání výrobku, čímž se zkracuje čas tepelného opracování a snižují náklady na energii. Tepelné opracování (tj. pečení, červenání, prohřívání a vaření) probíhá plně automaticky bez potřeby další manipulace.
 
Vyrábějí se ve dvou provedeních:
  • Horkovzdušně PKM Roto HA - stropní umístění topení nad vozíkem
  • Konvektomatické PKM Roto RH - boční umístění topení podél 2 stran vozíku

Zjistit více

Udírenské komory UKM Junior

Udírenská komora UKM Junior je určena pro řemeslnou výrobu uzenin v malých provozovnách, velkokuchyních a restauračních provozech. Udírna UKM JUNIOR  umožňuje provádět automatické tepelné opracování uzenářských výrobků, jako prohřívání, sušení, uzení, uzení studeným kouřem, vaření a pečení do teploty 160°C.

Zjistit více