Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Vařené výrobky

Udírenské komory UKM Classic

Univerzální profesionál. Udírenská komora UKM Classic je určena pro průmyslovou i řemeslnou výrobu uzenin. Umožňuje provádět automatické tepelné opracování uzenářských výrobků, jako červenání, prohřívání, sušení, uzení, vaření, pečení a sprchování bez další manipulace.

Zjistit více

Udírenské komory UKM Compact

Udírenská komora UKM Compact. je určena pro řemeslnou výrobu uzenin v malých provozovnách, velkokuchyních a restauračních provozech. UKM COMPACT umožňuje provádět automatické tepelné opracování uzenářských výrobků, jako červenání, prohřívání, sušení, uzení, uzení studeným kouřem, vaření a pečení.

Zjistit více

Varná komomora VKM

Varná komora je zařízení, které umožňuje automatický proces tepelného opracování vařením. Zařízení jsou vhodná pro opracování šunky a podobných výrobků ve formách nebo v nepropustných obalech. Na přání zákazníka mohou být vybaveny silnějšími panely a vyšším výkoenm pro teploty nad 160ºC, což umožňuje její využití k pečení výrobků. Varná komora přináší možnost zchlazování výrobků, pokud je zařízení vybaveno srpchou.

Zjistit více

Udírenské komory UKM Junior

Udírenská komora UKM Junior je určena pro řemeslnou výrobu uzenin v malých provozovnách, velkokuchyních a restauračních provozech. Udírna UKM JUNIOR  umožňuje provádět automatické tepelné opracování uzenářských výrobků, jako prohřívání, sušení, uzení, uzení studeným kouřem, vaření a pečení do teploty 160°C.

Zjistit více

Varná komora VKMH Horizontal

Varná komora je zařízení, které umožňuje automatický proces tepelného opracování vařením. Horizontální varná komora je vybavena štěrbinami pro zajištění optimálního proudění oběhového vzduchu a rozložení teplot. Zařízení jsou vhodná pro opracování šunky a podobných výrobků ve formách nebo v nepropustných obalech.

Zjistit více

Zchlazovací komory ZKM

Jsou určeny pro průmyslovou výrobu k intenzívnímu zchlazování uzenářských výrobků,uzených ryb a podobných produktů po tepelném opracování.
Zjistit více

Varné vany VVM

Varná vana slouží k vaření masných výrobků ponořených ve vodě. Je určena pro průmyslovou výrobu, řemeslnou výrobu a velkokuchyně. Vyznačuje se úsporným a spolehlivým provozem, automatickou regulací, promyšlenou konstrukcí, vysokou kvalitou, dobrou tepelnou izolací a dokonalým designem. Zákazník má možnost výběru mezi klasickou a kruhovou varnou vanou. Kruhová vana s míchadlem zespodu přináší řadu výhod, mezi něž patří její skladnost a lepší přístup do pracovního prostoru. Tepelně izolované víko zabezpečí úsporu energie. Inovační řešení přináší možnost cyklování se změnou otáčení a snadnou výměnu míchadla.

Zjistit více

Varnězchlazovací komory VZKM

Jsou určeny pro průmyslovou i řemeslnou výrobu. Jedná se kombinaci varné komory s parním topením a zchlazovací komory. Umožňují vaření s následným intenzívním zchlazením bez manipulace s výrobkem. Varnězchlazovací zařízení je vhodné pro tepelné opracování šunky nebo podobných uzenářských výrobků. Varnězchlazovací komora zabezpečuje optimální proudění, rychlost a směr a výměnu oběhového vzduchu, což jsou základní předpoklady pro stejnoměrné rozložení teploty a vlhkosti v prostoru.


Zjistit více

Kombinovaná sestava tepelného opracování TCI

Umožňují automatický transport vozíků do udírenské nebo varné komory, jejich následný automatický přesun po tepelném opracování ze sekce varné do sekce zchlazovací a po vychlazení následné vyskladnění.


Zjistit více