• +420 519 352 761-3
    info@mauting.com
  • Mikulovská 362,
    Valtice, Czech Republic
contact-banner-image
Oslovila nás firma na zpracování krůtího masa v Bělorusku

Na konci roku 2020 vyjeli naši technici na montáž klimakomor do běloruského města Astravec, aby zde nainstalovali zakuřovací komoru KMZ 9 a dozrávací komoru KMD 40, použity byly systémy proudění DAF1.

Ideální pomocník pro menší provozy - UKM Compact

Pro rozšíření výroby se zákazník v Rakousku rozhodl dovybavit provoz stejným typem zařízení, které už v provozu měl pár let. Na základě referencí a poměru cena/výkon se zákazník rozhodl pro koupi zařízení UKM COMPACT nad stávajícím konkurenčním zařízením.

Veselé Vánoce a úspěšný nový rok 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme pevné zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Těšíme na další spolupráci.


Rozšíření provozu v masokombinátu v Bělorusku

Našemu spokojenému zákazníkovi jsme v rámci modernizace stávajících prostor letos v červenci dodali další 3 ks třívozíkových udírenských komor s parním ohřevem UKM 2003.D.

Na návštěvě u zákazníka v Rakousku

Podívejte se na reprezentační video rakouského zákazníka DORMAYER, který od nás před třemi lety koupil udírenskou komoru, vhodnou zejména pro menší provozy, ve které i přesto vyrábí širokou škálu výrobků.

Spokojený zákazník s klimakomorami MAUTING

V roce 2019 jsme v Bělorusku montovali klimakomory KMZ 24 a KMD 63, následovala další zakázka letos v červeci na dodávku klimakomory KMD 28 CrossFlow.

MAUTING informuje - COVID 19 Pandemie

Aktuální fungování společnosti MAUTING s ohledem na šíření koronaviru SARS-CoV-2 a nemoci COVID-19, čtěte více....

Spolupráce fy MAUTING s velvyslanectvím na podpoře rozvojových zemí

Za přítomnosti  velvyslance  České republiky v Mongolsku byla na konci září slavnostně spuštěna Mauting bourárenská linka na učilišti v Erdene v Mongolsku, čtěte více....

Mauting  píše o inovaci udírny v časopise MSP magazine
Mauting píše o inovaci udírny v časopise MSP magazine

News form Recent Issue of MSP Magazine - Innovated Smoking chambers UKMH with Horizontal air Flowing.