• +420 519 352 761-3
    info@mauting.com
  • Mikulovská 362,
    Valtice, Czech Republic
contact-banner-image
Výroba sušených masových tyčinek v našich komorách

Americký výrobce masných výrobků vsadil na naše komory a letos na jaře jsme pro něj instalovali dvě dvouvozíkové udírny typ UKM 2002.E pro výrobu sušených masných tyčinek "snack sticks".

 

Oslovila nás firma na zpracování krůtího masa v Bělorusku

Na konci roku 2020 vyjeli naši technici na montáž klimakomor do běloruského města Astravec, aby zde nainstalovali zakuřovací komoru KMZ 9 a dozrávací komoru KMD 40, použity byly systémy proudění DAF1.

12. kolo příjmu žádostí z Programu rozvoje venkova 2014 -2020

Ministerstvo zemědělství vyhlašuje 12. kolo příjmu žádostí z Programu rozvoje venkova 2014-2020 na operace 4.2.1 Zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů.

Píše o nás distributor v Bělorusku

V březnu 2021 vydal náš běloruský distributor OOO „VARA“ článek o značce Mauting. Proč právě výrobci masných výrobků na místním trhu zvolili naše klimakomory pro jejich výrobu?  čtěte více...

Ideální pomocník pro menší provozy - UKM Compact

Pro rozšíření výroby se zákazník v Rakousku rozhodl dovybavit provoz stejným typem zařízení, které už v provozu měl pár let. Na základě referencí a poměru cena/výkon se zákazník rozhodl pro koupi zařízení UKM COMPACT nad stávajícím konkurenčním zařízením.

Spokojený zákazník s klimakomorami MAUTING

V roce 2019 jsme v Bělorusku montovali klimakomory KMZ 24 a KMD 63, následovala další zakázka letos v červeci na dodávku klimakomory KMD 28 CrossFlow.

Mauting  píše o inovaci udírny v časopise MSP magazine
Mauting píše o inovaci udírny v časopise MSP magazine

News form Recent Issue of MSP Magazine - Innovated Smoking chambers UKMH with Horizontal air Flowing.