Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Novinky

Břeclavský fortel 2018

NovinkyBřeclavský fortel 2018

Mauting se zúčastní  akce na podporu technického vzdělávání v regionu, která nabídne studentům a uchazečům o zaměstnání nové pracovní příležitosti. Akce se uskuteční dne 8.11.2018 v Domě školství v Břeclavi.


Podpora marketingu vrámci operačního programu EU

NovinkyPodpora marketingu vrámci operačního programu EU

Společnost po prvním úspěšném projektu realizuje další projekt „Marketingová podpora exportu společnosti 2018+ MAUTING s.r.o.“.


Univerzální miniklimakomora - novinka

NovinkyUniverzální miniklimakomora - novinka
KMU Mini je nejlepší volbou pro řemeslnou výrobu uzenin v malých provozovnách, která zabezpečuje proces zakuřování, dozrávání, sušení a skladování  trvanlivých  masných výrobků.

Ochrana osobních údajů

NovinkyOchrana osobních údajů
V souladu se zavedením obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), které platí  od 25.5., jsme aktualizovali naše Všeobecné smluvní a dodací podmínky (VSDP). V rámci poskytování našich služeb se pro Vás nic nemění, přesto věnujte  prosím aktulizovaným podmínkám velkou pozornost.  Klikněte zde pro zobrazení kompletního znění VSDP.

inovace řídících systémů

Novinkyinovace řídících systémů
Mauting inovoval řídící systémy M2015, 2016, MKA 500 a MIC 900. Od září 2017 budou zákazníkům standardně instalovány na všechna zařízení.

Mauting píše o inovaci udírny v časopise MSP magazine

NovinkyMauting  píše o inovaci udírny v časopise MSP magazineNews form Recent Issue of MSP Magazine - Innovated Smoking chambers UKMH with Horizontal air Flowing.