Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Novinky

Univerzální miniklimakomora - novinka

NovinkyUniverzální miniklimakomora - novinka
KMU Mini je nejlepší volbou pro řemeslnou výrobu uzenin v malých provozovnách, která zabezpečuje proces zakuřování, dozrávání, sušení a skladování  trvanlivých  masných výrobků.

AGROPRODMASH Moskva 2018

NovinkyAGROPRODMASH Moskva 2018

Již po osmnácté se zúčastníme mezinárodního veletrhu potravinářských strojů a zařízení AGROPRODMASH,  který se uskuteční 8 - 12 října 2018,  Expocentrum Moskva / Rusko.


Ochrana osobních údajů

NovinkyOchrana osobních údajů
V souladu se zavedením obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), které platí  od 25.5., jsme aktualizovali naše Všeobecné smluvní a dodací podmínky (VSDP). V rámci poskytování našich služeb se pro Vás nic nemění, přesto věnujte  prosím aktulizovaným podmínkám velkou pozornost.  Klikněte zde pro zobrazení kompletního znění VSDP.

Instalace 3 ks čtyřvozíkových udírenských komor u zákazníka v Bělorusku

NovinkyInstalace 3 ks čtyřvozíkových udírenských komor u zákazníka v Bělorusku

Inovace dveří v komorách MAUTING

NovinkyInovace  dveří v komorách MAUTING
Vývojové oddělení nyní pracuje na inovaci dvoukřídlých dveří, nový způsob zavěšení a utěsnění dveří tak více dbá na praktičnost a  funkčnost. Našim zákazníkům  přinášíme  vylepšení také gilotinových dveří, kde pneumatický způsob pohonu nahrazujeme elektromechanickým způsobem.

inovace řídících systémů

Novinkyinovace řídících systémů
Mauting inovoval řídící systémy M2015 a M2016, od září 2017 budou zákazníkům standardně instalovány na všechna zařízení.

Mauting píše o inovaci udírny v časopise MSP magazine

NovinkyMauting  píše o inovaci udírny v časopise MSP magazineNews form Recent Issue of MSP Magazine - Innovated Smoking chambers UKMH with Horizontal air Flowing.