Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Sušená masa a šunky

Miniklimakomory KMU MINI

Univerzální miniklimakomra KMU MINI - profesionální pomocník pro malé řeznictví, restaurace a prodejny, jenž je určena pro první i druhou fázi fermentace u tepelně neopracovaných trvanlivých masných výrobků, nebo sušení u tepelně opracovaných trvanlivých masných výrobků. Zabezpečuje procesy: start fermentace, fermentace, zakuřování, sušení a skladování trvanlivých  masných výrobků.

Zjistit více

Udírenské komory UKM Classic

Univerzální profesionál. Udírenská komora UKM Classic je určena pro průmyslovou i řemeslnou výrobu uzenin. Umožňuje provádět automatické tepelné opracování uzenářských výrobků, jako červenání, prohřívání, sušení, uzení, vaření, pečení a sprchování bez další manipulace.

Zjistit více

Varná komora VKMH Horizontal

Varná komora je zařízení, které umožňuje automatický proces tepelného opracování vařením. Horizontální varná komora je vybavena štěrbinami pro zajištění optimálního proudění oběhového vzduchu a rozložení teplot. Zařízení jsou vhodná pro opracování šunky a podobných výrobků ve formách nebo v nepropustných obalech.

Zjistit více

Zchlazovací komory ZKM

Jsou určeny pro průmyslovou výrobu k intenzívnímu zchlazování uzenářských výrobků,uzených ryb a podobných produktů po tepelném opracování.
Zjistit více

Varnězchlazovací komory VZKM

Jsou určeny pro průmyslovou i řemeslnou výrobu. Jedná se kombinaci varné komory s parním topením a zchlazovací komory. Umožňují vaření s následným intenzívním zchlazením bez manipulace s výrobkem. Varnězchlazovací zařízení je vhodné pro tepelné opracování šunky nebo podobných uzenářských výrobků. Varnězchlazovací komora zabezpečuje optimální proudění, rychlost a směr a výměnu oběhového vzduchu, což jsou základní předpoklady pro stejnoměrné rozložení teploty a vlhkosti v prostoru.


Zjistit více

Zakuřovací komory KMZ

Zakuřovací klimakomory jsou určeny pro první fázi fermentace u tepelně neopracovaných masných výrobků. Zakuřovací komory jsou vhodné pro fermentované výrobky se startovací kulturou, stejně jako pro technologii s GDL nebo klasickou výrobu trvanlivých salámů, klobás, šunky, slaniny a uzených mas. Zakuřovací komory zabezpečují procesy prohřívání, startování fermentace, zrání, sušení a zakuřování studeným kouřem.

Zjistit více

Dozrávací komory KMD

Dozrávací komory KMD jsou určeny pro druhou fázi fermetnace u tepelně neopracových trvanlivých masných výrobků nebo pro sušení tepelně opracovaných trvanlivích masných výrobků. Dozrávací komory jsou vhodné pro fermentované výrobky se startovací kulturou, stejně jako pro technologii s GDL nebo klasickou výrobu trvanlivých salámů, klobás, šunky, slaniny a uzených mas. Dozrávací komory zabezpečují procesy dozrávání, sušení a skladování.Klima-komora zabezpečuje optimální proudění, rychlost, směr a výměnu oběhového vzduchu, což jsou základní předpoklady pro stejnoměrné rozložení teploty a vlhkosti v prostoru.

Zjistit více