• +420 519 352 761-3
    info@mauting.com
  • Mikulovská 362,
    Valtice, Czech Republic

Novinky

news-image
Conformity of water activity values of dry sausages at the end of ripening

Extract from an article, published in the journal Maso (no. 4/2019). The research for the detection the aw values of the “Poličan” sausage at the end of the ripening process, read more...

news-image
Fer Agroprodmash Moskva Rusija 2019

Po devetnaesti put zaredom MAUTING učestvuje na međunarodnom velesajmu strojeva i uređaja za prehrambenu industriju AGROPRODMASH, koji se održava 7-11  listopada 2019, Expocentrum Moskva/ Rusija. 

news-image
Uspješna realizacija projekta u Bjelorusiji

Mesna industrija Molodečno iz Bjelorusije je imala poseban zahtjev za uređaj koji bi ispunjavao njihove zahtjeve u proizvodnji. Rješenje svojih zahtjeva su potražili kod nas, kako bi smo im ponudili,

Řekli o nás

Naši zákazníci

" V průběhu 27letého působení na trhu jsme získali místo předního a významného dodavatele velmi kvalitních strojů a zařízení pro masný průmysl téměř na celém světě. Jsme flexibilním a globálně působícím poskytovatelem komplexních řešení v oblasti zpracování masa."

Výrobky z našich zařízení

Společnost Mauting nabízí řešení jak pro průmyslovou, tak řemeslnou výrobu, ale i pro restaurace a malé provozy.

Naše vize je být flexibilním a globálně působícím poskytovatelem komplexních řešení v oblasti zpracování masa, přinášejících zákazníkům konkurenční výhody.

  • Vize
  • Hodnoty
  • Cíle