Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

pečeni proizvodi

Komora za pečenje PKMH Horizontal

Komora za pečenje je uređaj, koji omogućava automatski proces termičke obrade pečenjem i kuhanjem. Namenjene su za termičku obradu svih vrsta prehrambenih proizvoda sve do temperature 220⁰C. Uređaj je tađe pogodan za termičku obradu šunke ili sličnih proizvoda u kalupima i nepropusnim omotačima. Komora je posebno opremljena horizontalnim izvodima za optimalan razvod temperature i strujanja zraka.

saznajte više

Komora za pečenje PKM Classic

Komora za pečenje je uređaj, koji omogućava automatski proces termičke obrade pečenjem i kuhanjem. Namenjena je za termičku obradu svih vrsta prehrambenih proizvoda sve do temperature do 220⁰C. Također je pogodna za termičku obradu šunke i sličnih proizvoda u kalupima ili nepropustnim omotačima.

saznajte više

Komora do pieczenia PKM Roto

Komora do pieczenia MAUTING Roto RKM z ruchem obrotowym wózka. Służy do obróbki cieplnej wszystkich produktów dla których wymagana jest temperatura do 300 °C. Jest polecana szczególnie dla obróbki produktów leżących na siatkach. Obroty wózka gwarantują szybkie i równomierne nagrzewanie produktów , dzięki czemu skraca się całkowity czas procesu , oraz zmniejsza zużycie energii. Obróbka cieplna ( pieczenie , ogrzewanie i parzenie )odbywa się w pełni automatycvznie , bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności.


saznajte više

Komora za dimljenje UKM Junior

UKM JUNIOR 03 je namenjena za zanatsku proizvodnju dimljenih proizvoda u malim preradama, velikim kuhinjama i restoranima. UKM Junior omogućava automatski proces termičke obrade dimljenih proizvoda kao što su sušenje, dimljenje, dimljenje hladnim dimom, kuvanje i pečenje do temperature 160°C.


saznajte više