Česky English Deutsch Español Pусский Hrvatski Polski Srbski

Komora za kuvanje i za pečenje

Komora za kuhanje VKMH Horizontal

Komora za kuvanje je uređaj, koji omogućava automatski proces termičke kuvanjem. Uređaj je tađe pogodan za termičku obradu šunke ili sličnih proizvoda u kalupima i nepropusnim omotačima. Komora je posebno opremljena horizontalnim izvodima za optimalan razvod temperature i strujanja vazduha.

saznajte više

Komora za pečenje PKMH Horizontal

Komora za pečenje je uređaj, koji omogućava automatski proces termičke obrade pečenjem i kuhanjem. Namenjene su za termičku obradu svih vrsta prehrambenih proizvoda sve do temperature 220⁰C. Uređaj je tađe pogodan za termičku obradu šunke ili sličnih proizvoda u kalupima i nepropusnim omotačima. Komora je posebno opremljena horizontalnim izvodima za optimalan razvod temperature i strujanja zraka.

saznajte više

Komora za pečenje PKM Classic

Komora za pečenje je uređaj, koji omogućava automatski proces termičke obrade pečenjem i kuhanjem. Namenjena je za termičku obradu svih vrsta prehrambenih proizvoda sve do temperature do 220⁰C. Također je pogodna za termičku obradu šunke i sličnih proizvoda u kalupima ili nepropustnim omotačima.

saznajte više

Komora do pieczenia PKM Roto

Komora do pieczenia MAUTING Roto RKM z ruchem obrotowym wózka. Służy do obróbki cieplnej wszystkich produktów dla których wymagana jest temperatura do 300 °C. Jest polecana szczególnie dla obróbki produktów leżących na siatkach. Obroty wózka gwarantują szybkie i równomierne nagrzewanie produktów , dzięki czemu skraca się całkowity czas procesu , oraz zmniejsza zużycie energii. Obróbka cieplna ( pieczenie , ogrzewanie i parzenie )odbywa się w pełni automatycvznie , bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności.


saznajte više

Komore za kuvanje, komore za pečenje

Omogućavaju sprovođenje automatskog procesa termičke obrade kuhanjem. Na zahtev mogu biti opremljene grejačima za više temperature za pečenje.
saznajte više